Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 19/11/2019 - 25/11/2019
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Heren
DI 19/11/2019 21.15 BBC Laakdal Triple 50 - 60
Dames 1
VR 22/11/2019 21.15 Gembo Dames Gulle Trakteert Dames -
ZO 24/11/2019 11.00 Titans Basketball Bonheiden Mojitas Willebroek -
Dames 2
ZA 23/11/2019 14.00 Vabco Mol Dames 2 Campinia PTUG -
ZA 23/11/2019 16.00 Vabco Mol Dames Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames -
ZO 24/11/2019 09.45 Olicsa Tigers BBC Campinia -
ZO 24/11/2019 11.00 BK Weerde Hojé BC Hombeek -
Heren 1A
VR 22/11/2019 21.15 Flashing Fero Phantoms Gembo -
VR 22/11/2019 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub Beasty Boys Westmalle -
MA 25/11/2019 20.30 Gloryboys Turbow Basket Stabroek -
Heren 1B
VR 22/11/2019 21.15 BBC Buvee Kontich -
VR 22/11/2019 21.30 B.O.T. Schilde Fastbreak Beerse -
Heren 2A
DO 21/11/2019 21.15 Echo Basketball Sertec -
VR 22/11/2019 20.30 BBC Scheppers De Stamgasten -
VR 22/11/2019 21.15 28Twintig Racing Basket Arendonk -
VR 22/11/2019 21.15 Gnoes United Tassers -
Heren 2B
VR 22/11/2019 18.45 Joh Basket 1 30+ Lier @ Guco -
VR 22/11/2019 19.45 B.O.T. Schilde 2 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk -
VR 22/11/2019 21.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen De Zonneblussers -
VR 22/11/2019 21.30 BBC Roza Sobabee Vets -
Heren 3A
VR 22/11/2019 21.30 ABBC21 Klavermannen -
VR 22/11/2019 21.45 BBC Okido GB Stars -
VR 22/11/2019 21.45 Ouw Belgen BBC Campinia - De Kemphanen -
ZO 24/11/2019 14.00 Oud Brabo Shoot -
MA 25/11/2019 20.30 BBC Berlaar Kontich 2 -
Heren 3B
VR 22/11/2019 21.15 Don Quishot Burcht Basketbal -
VR 22/11/2019 21.15 Flam De Kleppers -
VR 22/11/2019 21.15 Paterkes BBC De Wipschutter -
Heren 4A
DO 21/11/2019 21.15 Putte United BBC Laakdal 2 -
VR 22/11/2019 20.30 The Sloths Wase Wolven -
VR 22/11/2019 21.00 Dream Team B-Fifty-Too -
VR 22/11/2019 21.30 2830/Turuka De Verlenging -
ZA 23/11/2019 18.00 Olicsa Vets Greenhawks -
Heren 4B
DO 21/11/2019 21.00 Mercurius BBC Special Cobras -
VR 22/11/2019 18.45 Joh Basket 2 't Pleintje -
ZA 23/11/2019 18.30 MXM Wildcats Basket Stabroek 2 -
ZO 24/11/2019 13.30 The Royals El Toro Loco Putte -
ZO 24/11/2019 14.15 Gulle Trakteert Be Kool? -
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 15
2 Titans Basketball Bonheiden 13
3 Gulle Trakteert Dames 12
4 Dames BBC Putte 10
5 RVK Dames 9
6 Gembo Dames 8
7 Red Vic Wilrijk Dames 8
8 Jong Buizegem Dames 6
9 Mojitas Willebroek 6
 
Dames 2
1 Vabco Mol Dames 2 17
2 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames 15
3 Campinia PTUG 14
4 't Pleintje Dames 14
5 Hojé BC Hombeek 13
6 Olicsa Tigers 12
7 Vabco Mol Dames 11
8 BBC Campinia 10
9 BK Weerde 10
10 Ekeren Basket Dames 8
 
Heren 1A
1 Jong Buizegem 2 18
2 Beasty Boys Westmalle 18
3 Gloryboys Turbow 15
4 Triple 13
5 Het Sportkaffee 12
6 Basket Stabroek 11
7 Kon. Herentalse Basketbalclub 11
8 Flashing Fero Phantoms 10
9 Gembo 7
 
Heren 1B
1 Kontich 19
2 Dageraad 19
3 B.O.T. Schilde 16
4 Rubies 12
5 NBA Black Adders 12
6 Jong Buizegem 1 8
7 Fastbreak Beerse 7
8 BBC Buvee 6
9 Basket Kallo 4
 
Heren 2A
1 Racing Basket Arendonk 22
2 Gnoes United 17
3 Wannabees 14
4 28Twintig 13
5 De Stamgasten 13
6 BBC Scheppers 12
7 Tassers 11
8 Hojé 30+ 9
9 Echo Basketball 9
10 Sertec 8
 
Heren 2B
1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 21
2 B.O.T. Schilde 2 17
3 BBC Laakdal 16
4 BBC Roza 15
5 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 15
6 30+ Lier @ Guco 14
7 De Zonneblussers 13
8 Sobabee Vets 10
9 BBC Campinia Heren 10
10 Joh Basket 1 9
 
Heren 3A
1 BBC Okido 23
2 Kontich 2 22
3 BBC Berlaar 22
4 Ouw Belgen 20
5 Vabco Mol 2 19
6 Oud Brabo 17
7 GB Stars 16
8 ABBC21 14
9 Makeba 14
10 BBC Campinia - De Kemphanen 12
11 Klavermannen 11
12 Shoot 10
 
Heren 3B
1 Schalkse Dunkers 22
2 Flam 20
3 't Putteke 16
4 Paterkes 13
5 Basket Weit 12
6 De Kleppers 11
7 Don Quishot 11
8 Basket Brasschaat 11
9 Burcht Basketbal 10
10 BBC De Wipschutter 8
11 Vabco Mol 1 6
 
Heren 4A
1 The Sloths 24
2 Dream Team 22
3 De Verlenging 18
4 B-Fifty-Too 18
5 Wase Wolven 16
6 Tielenhei 69'ers 13
7 2830/Turuka 13
8 Olicsa Vets 13
9 BBC Laakdal 2 11
10 Greenhawks 10
11 Putte United 10
 
Heren 4B
1 Basket Stabroek 2 22
2 't Pleintje 20
3 MXM Wildcats 19
4 The Royals 17
5 Gulle Trakteert 17
6 El Toro Loco Putte 17
7 Vedett 17
8 Be Kool? 9
9 Special Cobras 8
10 Mercurius BBC 7
11 Joh Basket 2 4
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement