Kalender


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Terrein
Dames 1
VR 03/04/2020 20.30 RVK Dames Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Sporthal OLVP Middenschool
Dames 2
VR 03/04/2020 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames Olicsa Tigers Sporthal Noorderwijk
ZO 05/04/2020 10.30 Hojé BC Hombeek BBC Campinia Sporthal Kouter
ZO 05/04/2020 11.00 Ekeren Basket Dames Campinia PTUG 't Venneke
Heren 1A
VR 03/04/2020 20.15 Basket Stabroek Gloryboys Turbow Sporthal Attenhoven
VR 03/04/2020 21.00 Beasty Boys Westmalle Jong Buizegem 2 Gem. Sporthal Westmalle
VR 03/04/2020 21.15 Triple Kon. Herentalse Basketbalclub Sportpark Hove
Heren 1B
VR 03/04/2020 21.15 Rubies NBA Black Adders Gem. Sporthal Niel
VR 03/04/2020 21.30 Dageraad Jong Buizegem 1 Buurtcentrum Cortina
Heren 2A
WO 01/04/2020 20.30 Gnoes United 28Twintig Bruultjeshoek
DO 02/04/2020 21.15 Echo Basketball Hojé 30+ Braxhall
Heren 2B
VR 03/04/2020 21.30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen Joh Basket 1 Sporthal Winketkaai
Heren 3A
VR 03/04/2020 20.45 Makeba BBC Campinia - De Kemphanen Gem. Sporthal Mariaburg
VR 03/04/2020 21.15 Klavermannen BBC Berlaar Bruultjeshoek
VR 03/04/2020 21.30 ABBC21 Oud Brabo Sporthal De Twee Ringen
VR 03/04/2020 21.45 BBC Okido Shoot Sporthal Okido
VR 03/04/2020 21.45 Ouw Belgen Kontich 2 Sporthal Berentrode
Heren 3B
VR 03/04/2020 20.30 De Kleppers Basket Brasschaat Ter Smisse
VR 03/04/2020 21.15 BBC De Wipschutter Don Quishot Sporthal Kattenbroek
VR 03/04/2020 21.30 Schalkse Dunkers Paterkes Gem. Sporthal Klein-Willebroek
ZO 05/04/2020 11.00 Basket Weit Burcht Basketbal Sporthal Zemst
ZO 05/04/2020 12.45 't Putteke Vabco Mol 1 Sporthal De Putting
Heren 4A
DO 02/04/2020 20.00 Tielenhei 69'ers Greenhawks Sporthal Tielenhei
VR 03/04/2020 20.30 The Sloths Putte United Sporthal Meerhout
VR 03/04/2020 21.15 B-Fifty-Too Dream Team Sporthal Kattenbroek
VR 03/04/2020 21.15 BBC Laakdal 2 Olicsa Vets Sporthal Laakdal
ZO 05/04/2020 15.30 De Verlenging Wase Wolven Sporhal Arena
Heren 4B
VR 03/04/2020 20.00 Special Cobras Mercurius BBC Sporthal De Zeurt
VR 03/04/2020 20.15 Basket Stabroek 2 Vedett Sporthal Attenhoven
VR 03/04/2020 21.00 El Toro Loco Putte Joh Basket 2 Sporthal Klein Boom