Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
12/01/2017 Voor het uitstellen van wedstrijden in het komende weekend, zullen we het tijdsschema aanhouden dat we hieronder hebben vermeld: momenteel verwacht het KMI slechts lichte (smeltende-)sneeuwbuien en positieve temperaturen, maar we volgend de situatie op de voet.
05/01/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen

  • Voor komend weekend gaan de wedstrijden dus nog WEL door, tenzij we hier nog een bericht posten. We zullen in geval van afgelasting ook iedereen per mail verwittigen op de bovengenoemde tijdstippen.
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 02/05/2017 - 22/05/2017
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Dames
ZA 06/05/2017 16.00 Gulle Trakteert Dames Dames BBC Putte 75 - 41
Beker Heren
ZA 06/05/2017 14.00 Triple Jong Buizegem 2 74 - 78
Heren 3B
VR 05/05/2017 21.30 Kontich 2 28Twintig 71 - 67
Heren 4A
VR 19/05/2017 21.00 De Kleppers BC Cobras Too 72 - 70
Heren 4B
VR 05/05/2017 21.00 Red Vic Wilrijk Joh Basket 2 65 - 58
Play-Offs
VR 05/05/2017 21.15 Jong Buizegem 2 Triple 65 - 61
Schaal Dames
ZA 06/05/2017 16.00 RVK Dames Gembo 42 - 55
Schaal Heren
ZA 06/05/2017 14.00 BBC Dertig Plus Lier BBC Roza 60 - 46
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Gulle Trakteert Dames 52
2 Gembo Dames 47
3 RVK Dames 44
4 Dames BBC Putte 43
5 B.O.T. Schilde Dames 36
6 Jong Buizegem Dames 36
7 Mojitas Willebroek 32
8 Phantoms Dames 30
9 Dambas 22
10 Hojé BC Hombeek 21
11 Mips Aartselaar 18
 
Dames 2
1 Red Vic Wilrijk Dames 56
2 Duffel KBBC 52
3 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 50
4 BBC Campinia 45
5 BK Weerde 40
6 Vabco Mol Dames 39
7 Ekeren Basket Dames 36
8 't Pleintje Dames 33
9 Olicsa Tigers 30
10 Kontich Dames 29
11 Essense Esbac 20
 
Heren 1
1 BBC Buvee 43
2 De Zonneblussers 40
3 B.O.T. Schilde 40
4 Gembo 36
5 Basket Kallo 36
6 Shoot 36
7 De Stamgasten 35
8 Flashing Fero Phantoms 35
9 BBC Scheppers 32
10 Joh Basket 1 23
 
Heren 2A
1 NBA Black Adders 58
2 Kontich 49
3 Kon. Herentalse Basketbalclub 48
4 Young Enterprise Echo 44
5 O'Boken Athletics 40
6 ABBC21 33
7 Grand Cru Kessel 32
8 Tassers 32
9 Ekeren Basket 29
10 Don Quishot 29
11 BBC Womba 22
 
Heren 2B
1 Hojé 30+ 54
2 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 54
3 BBC Laakdal 50
4 Schalkse Dunkers 42
5 Vets Zwijndrecht 42
6 Paterkes 38
7 Sertec 38
8 Ouw Belgen 36
9 BBC Campinia - De Kemphanen 36
10 Makeba 26
11 Wase Wolven 24
 
Heren 3A
1 Basket Stabroek 56
2 Fastbreak Beerse 54
3 BBC Dertig Plus Lier 43
4 Basket Club Innersleep 42
5 BBC Okido 40
6 Basket Weit 38
7 Klavermannen 37
8 Willibies Antwerpen 36
9 Flam 36
10 Vabco Mol 1 33
11 Mortal Kombad 22
 
Heren 3B
1 28Twintig 52
2 Kontich 2 46
3 BBC Roza 44
4 Burcht Basketbal 44
5 BBC Campinia Heren 41
6 BBC Berlaar 40
7 't Putteke 40
8 El Toro Loco Putte 39
9 Wannabees 38
10 Gulle Trakteert 33
11 Begetube Troubleshooters 15
 
Heren 4A
1 B.O.T. Schilde 2 60
2 Olvek 1 49
3 BBC De Wipschutter 46
4 De Kleppers 44
5 Be Kool? 42
6 2830/Turuka 40
7 Greenhawks 35
8 Dream Team 34
9 Nuclea Mol 33
10 Solid Plugs 25
11 BC Cobras Too 20
 
Heren 4B
1 Makeba 2 58
2 Vedett 56
3 GB Stars 43
4 The Royals 39
5 B-Fifty-Too 38
6 BBC Tielenhei 38
7 Red Vic Wilrijk 38
8 De Verlenging 36
9 BBC Laakdal 2 36
10 't Pleintje 27
11 Joh Basket 2 19
 
Heren Ere
1 Jong Buizegem 2 54
2 Triple 42
3 Dageraad 38
4 Beasty Boys Westmalle 38
5 Rubies 36
6 Gloryboys Turbow 34
7 Gnoes United 33
8 Selection D'Anvers 30
9 De Woodstock 28
10 Jong Buizegem 1 24
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement