Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
27/08/2017 In de competitie zijn volgende weken voorzien voor beker- en schaalwedstrijden:
  • 26/09/2017 - 02/10/2017 (Dames en Heren)
  • 28/11/2017 - 04/12/2017 (Dames en Heren)
  • 23/01/2018 - 29/01/2018 (Heren)
  • 20/02/2018 - 26/02/2018 (Heren)
  • 13/03/2018 - 19/03/2018 (Heren)
  • Zaterdag 21 april 2018: Halve finales (Dames en Heren)
  • Zaterdag 28 april 2018: Finales (Dames en Heren)
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 14/11/2017 - 20/11/2017
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
VR 17/11/2017 21.15 Gembo Dames Mojitas Willebroek 53 - 62
VR 17/11/2017 21.45 Red Vic Wilrijk Dames Dames BBC Putte 27 - 70
ZO 19/11/2017 12.15 Gulle Trakteert Dames Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 77 - 44
Dames 2
ZO 19/11/2017 10.00 Olicsa Tigers Vabco Mol Dames 2 29 - 34
ZO 19/11/2017 11.00 Ekeren Basket Dames Vabco Mol Dames 25 - 33
ZO 19/11/2017 12.30 Hojé BC Hombeek Essense Esbac 41 - 36
ZO 19/11/2017 13.00 BBC Campinia Kontich Dames 68 - 45
Heren 1
VR 17/11/2017 21.15 Basket Kallo Kontich 62 - 72
VR 17/11/2017 21.30 De Zonneblussers Shoot 55 - 51
VR 17/11/2017 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk De Stamgasten 49 - 79
Heren 2A
VR 17/11/2017 20.15 Basket Stabroek Hojé 30+ 91 - 68
VR 17/11/2017 20.30 Makeba 28Twintig 62 - 80
VR 17/11/2017 20.30 BBC Scheppers Ouw Belgen 63 - 57
VR 17/11/2017 21.15 Sertec Schalkse Dunkers 68 - 72
Heren 2B
VR 17/11/2017 20.15 Sobabee Vets 2 Kon. Herentalse Basketbalclub 71 - 73
VR 17/11/2017 21.00 Fastbreak Beerse Don Quishot 98 - 62
VR 17/11/2017 21.15 BBC Laakdal Paterkes 47 - 65
VR 17/11/2017 21.30 BBC Roza Joh Basket 1 75 - 62
VR 17/11/2017 21.45 Tassers 30+ Lier @ Guco 71 - 50
Heren 3A
VR 17/11/2017 20.45 Makeba 2 't Putteke 53 - 92
VR 17/11/2017 21.30 B.O.T. Schilde 2 Basket Club Innersleep 69 - 66
MA 20/11/2017 20.30 BBC Berlaar BBC Campinia - De Kemphanen -
Heren 3B
VR 17/11/2017 21.15 Wannabees Pitzemburg Mechelen 78 - 92
ZO 19/11/2017 11.00 Basket Weit El Toro Loco Putte 62 - 58
ZO 19/11/2017 14.15 Gulle Trakteert Flam 51 - 80
Heren 4A
VR 17/11/2017 21.15 B-Fifty-Too GB Stars 0 - 20 (FF)
VR 17/11/2017 21.15 Be Kool? BBC De Wipschutter 48 - 53
VR 17/11/2017 21.15 Greenhawks De Verlenging 59 - 55
VR 17/11/2017 21.30 2830/Turuka BBC Baskas Kasterlee 71 - 74
Heren 4B
VR 17/11/2017 20.30 De Kleppers Solid Plugs 67 - 55
VR 17/11/2017 20.30 The Sloths BBC Laakdal 2 64 - 41
VR 17/11/2017 21.45 Red Vic Wilrijk The Royals 31 - 67
VR 17/11/2017 21.45 Vabco Mol 1 Dream Team 96 - 43
Heren Ere
VR 17/11/2017 21.00 Beasty Boys Westmalle Gloryboys Turbow 81 - 62
VR 17/11/2017 21.15 Gnoes United B.O.T. Schilde -
VR 17/11/2017 21.15 BBC Buvee Rubies 65 - 75
VR 17/11/2017 21.15 Triple Dageraad 71 - 60
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Dames BBC Putte 19
2 RVK Dames 17
3 B.O.T. Schilde Dames 17
4 Jong Buizegem Dames 15
5 Gembo Dames 15
6 Red Vic Wilrijk Dames 10
7 Gulle Trakteert Dames 8
8 Mojitas Willebroek 8
9 Okido Wanawake 8
10 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 6
 
Dames 2
1 Vabco Mol Dames 2 21
2 BBC Campinia 19
3 Hojé BC Hombeek 18
4 BK Weerde 17
5 Olicsa Tigers 14
6 Vabco Mol Dames 13
7 't Pleintje Dames 13
8 Kontich Dames 11
9 Ekeren Basket Dames 11
10 Essense Esbac 7
 
Heren 1
1 De Stamgasten 25
2 Jong Buizegem 1 19
3 Flashing Fero Phantoms 17
4 Basket Kallo 17
5 NBA Black Adders 16
6 Gembo 16
7 Kontich 16
8 Shoot 11
9 De Zonneblussers 10
10 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 9
 
Heren 2A
1 BBC Scheppers 21
2 Basket Stabroek 21
3 Schalkse Dunkers 21
4 Hojé 30+ 18
5 28Twintig 16
6 Makeba 16
7 Kontich 2 15
8 Ouw Belgen 14
9 Echo Basketball 13
10 Sertec 9
11 ABBC21 8
 
Heren 2B
1 Fastbreak Beerse 22
2 Paterkes 20
3 Kon. Herentalse Basketbalclub 19
4 Joh Basket 1 16
5 BBC Laakdal 16
6 Tassers 16
7 Sobabee Vets 2 15
8 30+ Lier @ Guco 15
9 BBC Roza 13
10 Duffel KBBC 9
11 Don Quishot 7
 
Heren 3A
1 't Putteke 28
2 B.O.T. Schilde 2 27
3 BBC Berlaar 17
4 BBC Campinia - De Kemphanen 17
5 Makeba 2 15
6 BBC Campinia Heren 14
7 Basket Club Innersleep 11
8 BBC Okido 8
9 Willibies Antwerpen 7
10 Olvek 1 7
 
Heren 3B
1 Wannabees 22
2 Basket Weit 16
3 Wase Wolven 15
4 Klavermannen 15
5 Burcht Basketbal 14
6 Flam 12
7 Vedett 12
8 El Toro Loco Putte 12
9 Pitzemburg Mechelen 9
10 Gulle Trakteert 5
 
Heren 4A
1 BBC Baskas Kasterlee 18
2 Be Kool? 17
3 Greenhawks 15
4 BBC De Wipschutter 14
5 GB Stars 14
6 2830/Turuka 11
7 Sobabee Vets 1 10
8 BBC Tielenhei 10
9 B-Fifty-Too 10
10 De Verlenging 8
 
Heren 4B
1 The Sloths 25
2 De Kleppers 19
3 Vabco Mol 1 16
4 Joh Basket 2 16
5 The Royals 15
6 BBC Laakdal 2 13
7 Nuclea Mol 13
8 Red Vic Wilrijk 13
9 Dream Team 12
10 't Pleintje 12
11 Solid Plugs 6
 
Heren Ere
1 Beasty Boys Westmalle 24
2 Rubies 23
3 Triple 23
4 Jong Buizegem 2 22
5 Dageraad 17
6 BBC Buvee 14
7 B.O.T. Schilde 10
8 Gnoes United 9
9 Gloryboys Turbow 9
10 De Woodstock 8
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement