Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!


Al bijna 60 jaren organiseert de KAVVV afdeling Basketbal in de provincie Antwerpen een recreatieve competitie voor dames- en herenploegen. Met ondertussen 10 reeksen en meer dan 100 ploegen bieden we aan vele basketliefhebbers de mogelijkheid om op een betaalbare en sportieve manier en bovenal met veel fun hun sport te beleven! Ben je geïnteresseerd om een nieuwe ploeg te starten? Lees er alles over hier! Of
Laatste nieuwsberichten
01/09/2021 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
01/09/2021 Download hier een blanco medisch attest.
01/09/2021 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 19/10/2021 - 26/10/2021
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
VR 22/10/2021 19.30u Jong Buizegem Dames Olicsa Tigers 41 - 58
VR 22/10/2021 20.15u Forza Guco Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 52 - 35
VR 22/10/2021 21.15u Red Vic Wilrijk Dames All4One 41 - 56
Dames 2
VR 22/10/2021 21.15u Flames Fuegos Putte 61 - 45
ZA 23/10/2021 16.30u Vabco Mol Dames Campinia PTUG 52 - 38
ZO 24/10/2021 11.00u Ekeren Basket Dames Hojé BC Hombeek 44 - 54
Heren 1A
VR 22/10/2021 19.30u Het Sportkaffee Kangoeroes Basket Mechelen 48 - 75
VR 22/10/2021 20.30u Beasty Boys Westmalle Fastbreak Beerse 85 - 54
VR 22/10/2021 21.15u Jong Buizegem 2 Kon. Herentalse Basketbalclub 110 - 70
Heren 1B
VR 22/10/2021 19.30u BBC Buvee Racing Basket Arendonk 57 - 42
Heren 2A
VR 22/10/2021 21.15u Basket Kallo Hojé 30+ 62 - 59
VR 22/10/2021 21.30u Kontich B.O.T. Schilde 2 65 - 59
Heren 2B
VR 22/10/2021 20.15u 30+ Lier @ Guco BBC Campinia Heren 71 - 53
VR 22/10/2021 20.30 Joh Basket 1 Basket Stabroek 2 64 - 43
VR 22/10/2021 20.45u Makeba Sobabee Vets 83 - 78
VR 22/10/2021 21.45u BBC Okido De Zonneblussers 63 - 58
Heren 3A
VR 22/10/2021 21.15u GB Stars Basket Brasschaat 43 - 59
VR 22/10/2021 21.15u Klavermannen Oud Brabo 64 - 80
VR 22/10/2021 21.30u ABBC21 Sobabee Burchtse 58 - 61
VR 22/10/2021 21.30u Fokker Nets Basket Weit 62 - 46
ZO 24/10/2021 12.45u 't Putteke Vabco Mol 2 66 - 62
Heren 3B
VR 22/10/2021 21.15u Flam Paterkes 58 - 48
VR 22/10/2021 21.45u Ouw Belgen BBC Scheppers 69 - 84
ZO 24/10/2021 15.00u De Verlenging Schalkse Dunkers 80 - 39
MA 25/10/2021 20.45 BBC Berlaar 2 BBC De Wipschutter 52 - 54
Heren 4A
VR 22/10/2021 18.45 Joh Basket 2 The Sloths 41 - 60
VR 22/10/2021 20.30u Wase Wolven Olicsa Vets 51 - 73
VR 22/10/2021 21.00u Balls of Steal 2830/Turuka 59 - 43
ZA 23/10/2021 18.30u MXM Wildcats B-Fifty-Too 81 - 45
Heren 4B
VR 22/10/2021 20.00u Special Cobras Shoot 31 - 82
VR 22/10/2021 21.15u Don Quishot El Toro Loco Putte 49 - 54
VR 22/10/2021 21.15u Greenhawks Gulle Trakteert 41 - 57
VR 22/10/2021 21.45u Vedett Be Kool? 35 - 33
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 All4One 8
2 Olicsa Tigers 7
3 RVK Dames 7
4 Jong Buizegem Dames 7
5 Forza Guco 7
6 Phantoms Ladies 6
7 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 5
8 Red Vic Wilrijk Dames 4
9 Gulle Trakteert Dames 1
 
Dames 2
1 Flames 12
2 Hojé BC Hombeek 10
3 Vabco Mol Dames 10
4 Vabco Mol Dames 2 6
5 't Pleintje Dames 5
6 BBC Campinia Dames 4
7 Campinia PTUG 3
8 Fuegos Putte 3
9 Ekeren Basket Dames 3
 
Heren 1A
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 10
2 Jong Buizegem 2 9
3 Beasty Boys Westmalle 6
4 Kangoeroes Basket Mechelen 4
5 BBC Roza 3
6 Fastbreak Beerse 3
7 Het Sportkaffee 3
8 Basket Stabroek 2
 
Heren 1B
1 BBC Buvee 10
2 Racing Basket Arendonk 10
3 Dageraad 7
4 Rubies 6
5 28Twintig 3
6 BBC 708 2
7 NBA Black Adders 2
 
Heren 2A
1 Hojé 30+ 7
2 B.O.T. Schilde 2 7
3 Sertec 6
4 Basket Kallo 6
5 Echo Basketball 5
6 Kontich 5
7 Flashing Fero Phantoms 3
8 De Stamgasten 3
9 Tassers 2
 
Heren 2B
1 30+ Lier @ Guco 10
2 Makeba 9
3 De Zonneblussers 8
4 Joh Basket 1 8
5 BBC Campinia Heren 8
6 BBC Laakdal 6
7 BBC Okido 6
8 Basket Stabroek 2 5
9 Sobabee Vets 4
 
Heren 3A
1 't Putteke 12
2 Basket Brasschaat 9
3 Sobabee Burchtse 8
4 Klavermannen 7
5 Oud Brabo 6
6 Fokker Nets 6
7 GB Stars 6
8 Vabco Mol 2 6
9 ABBC21 5
10 Basket Weit 3
 
Heren 3B
1 Flam 12
2 BBC Scheppers 11
3 Paterkes 11
4 Vabco Mol 1 10
5 Schalkse Dunkers 8
6 BBC De Wipschutter 7
7 De Verlenging 6
8 Dream Team 4
9 Ouw Belgen 4
10 BBC Berlaar 2 4
11 De Kleppers 3
 
Heren 4A
1 The Sloths 12
2 MXM Wildcats 10
3 Balls of Steal 9
4 B-Fifty-Too 8
5 Olicsa Vets 7
6 Joh Basket 2 3
7 Wase Wolven 2
8 IstanBulls 2
9 2830/Turuka 2
 
Heren 4B
1 Shoot 10
2 Vedett 10
3 El Toro Loco Putte 9
4 't Pleintje 7
5 Gulle Trakteert 7
6 Don Quishot 6
7 Be Kool? 5
8 Special Cobras 4
9 Greenhawks 2
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement