Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 19/02/2019 - 25/02/2019
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Heren
VR 22/02/2019 20.15 Makeba 1 BBC Buvee 50 - 49
VR 22/02/2019 20.15 Basket Stabroek Jong Buizegem 2 84 - 99
VR 22/02/2019 21.15 Jong Buizegem 1 Dageraad 91 - 82
VR 22/02/2019 21.15 Rubies GB Stars -
Dames 1
VR 22/02/2019 21.30 Mojitas Willebroek Jong Buizegem Dames 64 - 58
ZO 24/02/2019 10.00 RVK Dames Gembo Dames -
ZO 24/02/2019 11.00 Bonheiden Basketball Dames BBC Putte -
ZO 24/02/2019 14.15 Gulle Trakteert Dames Dambas Malle -
Dames 2
VR 22/02/2019 20.15 't Pleintje Dames BBC Campinia 35 - 46
ZA 23/02/2019 14.30 Vabco Mol Dames 2 Ekeren Basket Dames 39 - 31
ZA 23/02/2019 15.30 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Olicsa Tigers 30 - 43
ZA 23/02/2019 16.30 Vabco Mol Dames Kontich Dames 20 - 0 (FF)
ZO 24/02/2019 12.30 Hojé BC Hombeek BK Weerde -
Heren 1
VR 22/02/2019 21.00 Fastbreak Beerse Basket Kallo 52 - 53
Heren 2A
VR 22/02/2019 18.45 Joh Basket 1 Hojé 30+ 67 - 69
Heren 2B
VR 22/02/2019 21.15 BBC Laakdal Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 66 - 55
Heren 3A
VR 22/02/2019 21.30 ABBC21 Duffel KBBC 67 - 59
Heren 3B
VR 22/02/2019 21.45 BBC Okido De Kleppers 65 - 69
ZO 24/02/2019 14.00 Basket Club Innersleep BBC Berlaar -
MA 25/02/2019 20.30 BBC Berlaar BBC Campinia Heren -
Heren 4A
VR 22/02/2019 20.15 Basket Stabroek 2 Willibies Antwerpen -
VR 22/02/2019 21.15 Greenhawks Nuclea Mol 41 - 45
VR 22/02/2019 21.45 Vabco Mol 2 Be Kool? 51 - 39
Heren 4B
ZO 24/02/2019 14.00 Solid Plugs Vabco Mol 1 -
Schaal Heren
VR 22/02/2019 20.15 Burcht Basketbal 30+ Lier @ Guco 52 - 45
VR 22/02/2019 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub The Sloths 72 - 100
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Jong Buizegem Dames 35
2 Mojitas Willebroek 31
3 Dames BBC Putte 22
4 Gulle Trakteert Dames 21
5 RVK Dames 20
6 Bonheiden Basketball 17
7 Red Vic Wilrijk Dames 16
8 Gembo Dames 14
9 Dambas Malle 11
 
Dames 2
1 Olicsa Tigers 45
2 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 44
3 Vabco Mol Dames 2 39
4 Vabco Mol Dames 34
5 BBC Campinia 31
6 Campinia PTUG 30
7 Hojé BC Hombeek 28
8 Ekeren Basket Dames 28
9 BK Weerde 27
10 't Pleintje Dames 23
11 Kontich Dames 14
 
Heren 1
1 Basket Stabroek 35
2 Kontich 34
3 NBA Black Adders 29
4 Gembo 28
5 B.O.T. Schilde 26
6 De Zonneblussers 24
7 Fastbreak Beerse 23
8 Basket Kallo 22
9 De Stamgasten 19
10 Flashing Fero Phantoms 19
 
Heren 2A
1 Hojé 30+ 39
2 Wannabees 37
3 Gnoes United 36
4 BBC Scheppers 34
5 Sobabee Vets 30
6 28Twintig 28
7 Joh Basket 1 25
8 Echo Basketball 24
9 Kontich 2 21
10 Schalkse Dunkers 18
 
Heren 2B
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 43
2 B.O.T. Schilde 2 40
3 BBC Roza 32
4 Tassers 31
5 BBC Laakdal 29
6 30+ Lier @ Guco 27
7 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 24
8 Makeba 1 24
9 Shoot 23
10 Paterkes 23
11 Sertec 19
 
Heren 3A
1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 43
2 Flam 41
3 Ouw Belgen 37
4 Klavermannen 36
5 Duffel KBBC 32
6 ABBC21 29
7 Don Quishot 28
8 Basket Weit 27
9 BBC De Wipschutter 20
10 Vedett 18
11 BBC Womba 15
 
Heren 3B
1 't Putteke 33
2 Burcht Basketbal 31
3 BBC Campinia Heren 29
4 BBC Okido 28
5 BBC Campinia - De Kemphanen 28
6 Basket Club Innersleep 28
7 De Kleppers 23
8 Wase Wolven 22
9 Makeba 2 21
10 BBC Berlaar 19
 
Heren 4A
1 The Sloths 46
2 Vabco Mol 2 43
3 Basket Brasschaat 38
4 Basket Stabroek 2 34
5 2830/Turuka 31
6 Be Kool? 31
7 Willibies Antwerpen 20
8 Joh Basket 2 18
9 Nuclea Mol 18
10 Dream Team 16
11 Greenhawks 16
 
Heren 4B
1 B-Fifty-Too 39
2 GB Stars 37
3 El Toro Loco Putte 34
4 Vabco Mol 1 33
5 De Verlenging 27
6 BBC Tielenhei 26
7 The Royals 25
8 Solid Plugs 22
9 Gulle Trakteert 21
10 Olicsa Vets 21
11 Putte United 13
 
Heren Ere
1 Jong Buizegem 2 28
2 Triple 26
3 Dageraad 25
4 Jong Buizegem 1 23
5 Beasty Boys Westmalle 22
6 Rubies 22
7 BBC Buvee 21
8 Gloryboys Turbow 19
9 De Woodstock 16
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement