Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 14/01/2020 - 20/01/2020
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Dames
VR 17/01/2020 21.15 Gembo Gulle Trakteert Dames 54 - 76
Dames 1
VR 17/01/2020 21.45 Red Vic Wilrijk Dames Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 41 - 58
ZO 19/01/2020 10.00 RVK Dames Mojitas Willebroek 57 - 41
ZO 19/01/2020 13.00 Titans Basketball Bonheiden Gulle Trakteert Dames -
Dames 2
VR 17/01/2020 20.15 't Pleintje Dames Hojé BC Hombeek 37 - 48
ZA 18/01/2020 14.00 Vabco Mol Dames 2 Ekeren Basket Dames 43 - 37
ZA 18/01/2020 16.00 Vabco Mol Dames Campinia PTUG -
ZO 19/01/2020 11.00 BK Weerde Olicsa Tigers 21 - 62
Heren 1A
VR 17/01/2020 19.30 Het Sportkaffee Gloryboys Turbow 73 - 56
VR 17/01/2020 21.15 Flashing Fero Phantoms Triple 54 - 70
VR 17/01/2020 21.15 Gembo Basket Stabroek 70 - 67
Heren 1B
VR 17/01/2020 21.00 Fastbreak Beerse Rubies 72 - 82
VR 17/01/2020 21.15 Basket Kallo Dageraad 68 - 76
VR 17/01/2020 21.15 BBC Buvee NBA Black Adders 69 - 48
VR 17/01/2020 21.30 B.O.T. Schilde Jong Buizegem 1 60 - 83
Heren 2A
VR 17/01/2020 21.15 28Twintig Echo Basketball 55 - 49
VR 17/01/2020 21.15 Sertec Racing Basket Arendonk 46 - 66
VR 17/01/2020 21.45 Tassers Gnoes United -
VR 17/01/2020 21.45 Wannabees BBC Scheppers 54 - 44
Heren 2B
VR 17/01/2020 19.45 B.O.T. Schilde 2 Joh Basket 1 53 - 70
VR 17/01/2020 20.15 30+ Lier @ Guco Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 53 - 59
VR 17/01/2020 21.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen Sobabee Vets 78 - 50
VR 17/01/2020 21.15 BBC Laakdal BBC Campinia Heren 73 - 44
VR 17/01/2020 21.30 BBC Roza De Zonneblussers 62 - 60
Heren 3A
VR 17/01/2020 19.30 Shoot Kontich 2 46 - 81
VR 17/01/2020 21.00 BBC Campinia - De Kemphanen ABBC21 48 - 62
VR 17/01/2020 21.45 Ouw Belgen Vabco Mol 2 46 - 71
ZO 19/01/2020 14.00 Oud Brabo GB Stars 63 - 40
Heren 3B
VR 17/01/2020 20.30 De Kleppers Paterkes 57 - 44
VR 17/01/2020 21.15 Don Quishot 't Putteke 56 - 67
VR 17/01/2020 21.15 BBC De Wipschutter Basket Brasschaat 61 - 77
VR 17/01/2020 21.30 Schalkse Dunkers Flam 64 - 56
Heren 4A
DO 16/01/2020 21.00 Tielenhei 69'ers Wase Wolven 78 - 60
VR 17/01/2020 20.30 The Sloths Greenhawks 62 - 31
VR 17/01/2020 21.00 Dream Team 2830/Turuka 73 - 64
VR 17/01/2020 21.15 B-Fifty-Too Olicsa Vets 66 - 54
ZO 19/01/2020 15.30 De Verlenging BBC Laakdal 2 74 - 43
Heren 4B
VR 17/01/2020 21.15 Be Kool? Gulle Trakteert 53 - 51
VR 17/01/2020 21.45 't Pleintje Special Cobras 83 - 40
ZA 18/01/2020 18.30 MXM Wildcats Vedett 81 - 52
ZO 19/01/2020 13.30 The Royals Joh Basket 2 65 - 57
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 24
2 Gulle Trakteert Dames 21
3 Titans Basketball Bonheiden 16
4 RVK Dames 16
5 Dames BBC Putte 14
6 Gembo Dames 13
7 Mojitas Willebroek 11
8 Red Vic Wilrijk Dames 10
9 Jong Buizegem Dames 9
 
Dames 2
1 Vabco Mol Dames 2 30
2 Hojé BC Hombeek 26
3 Olicsa Tigers 25
4 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames 24
5 BBC Campinia 21
6 Campinia PTUG 19
7 't Pleintje Dames 19
8 BK Weerde 18
9 Ekeren Basket Dames 17
10 Vabco Mol Dames 12
 
Heren 1A
1 Jong Buizegem 2 28
2 Beasty Boys Westmalle 27
3 Basket Stabroek 23
4 Het Sportkaffee 22
5 Triple 21
6 Gloryboys Turbow 20
7 Flashing Fero Phantoms 17
8 Kon. Herentalse Basketbalclub 15
9 Gembo 14
 
Heren 1B
1 Dageraad 28
2 Kontich 25
3 B.O.T. Schilde 21
4 Rubies 20
5 NBA Black Adders 20
6 BBC Buvee 17
7 Jong Buizegem 1 15
8 Fastbreak Beerse 13
9 Basket Kallo 10
 
Heren 2A
1 Racing Basket Arendonk 37
2 Wannabees 26
3 De Stamgasten 24
4 28Twintig 23
5 Gnoes United 21
6 Echo Basketball 19
7 BBC Scheppers 17
8 Hojé 30+ 16
9 Sertec 16
10 Tassers 13
 
Heren 2B
1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 33
2 BBC Roza 27
3 30+ Lier @ Guco 26
4 B.O.T. Schilde 2 26
5 BBC Laakdal 26
6 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 26
7 De Zonneblussers 21
8 Joh Basket 1 20
9 Sobabee Vets 18
10 BBC Campinia Heren 17
 
Heren 3A
1 Kontich 2 38
2 BBC Okido 36
3 Ouw Belgen 31
4 Oud Brabo 28
5 BBC Berlaar 28
6 Vabco Mol 2 28
7 GB Stars 27
8 ABBC21 25
9 Klavermannen 21
10 Makeba 21
11 BBC Campinia - De Kemphanen 20
12 Shoot 13
 
Heren 3B
1 Flam 30
2 Schalkse Dunkers 27
3 Basket Brasschaat 24
4 't Putteke 24
5 De Kleppers 21
6 Burcht Basketbal 21
7 Basket Weit 20
8 Paterkes 20
9 Vabco Mol 1 19
10 Don Quishot 18
11 BBC De Wipschutter 15
 
Heren 4A
1 Dream Team 38
2 The Sloths 37
3 De Verlenging 27
4 B-Fifty-Too 27
5 Wase Wolven 25
6 2830/Turuka 22
7 Olicsa Vets 21
8 Tielenhei 69'ers 20
9 BBC Laakdal 2 19
10 Greenhawks 17
11 Putte United 14
 
Heren 4B
1 't Pleintje 34
2 Gulle Trakteert 33
3 MXM Wildcats 32
4 Basket Stabroek 2 29
5 Vedett 25
6 The Royals 24
7 El Toro Loco Putte 24
8 Be Kool? 21
9 Mercurius BBC 13
10 Special Cobras 12
11 Joh Basket 2 10
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement