Kalender


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Terrein
Beker Heren
DI 19/11/2019 21.15 BBC Laakdal Triple Sporthal Laakdal
Dames 1
VR 22/11/2019 21.15 Gembo Dames Gulle Trakteert Dames Sporthal Luysbekelaer
ZO 24/11/2019 11.00 Titans Basketball Bonheiden Mojitas Willebroek Sporthal Berentrode
Dames 2
ZA 23/11/2019 14.00 Vabco Mol Dames 2 Campinia PTUG Sporthal Rozenberg SO
ZA 23/11/2019 16.00 Vabco Mol Dames Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames Sporthal Rozenberg SO
ZO 24/11/2019 09.45 Olicsa Tigers BBC Campinia Sint Lutgardis
ZO 24/11/2019 11.00 BK Weerde Hojé BC Hombeek Sporthal Zemst
Heren 1A
VR 22/11/2019 21.15 Flashing Fero Phantoms Gembo Braxhall
VR 22/11/2019 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub Beasty Boys Westmalle Atheneum De Vesten
MA 25/11/2019 20.30 Gloryboys Turbow Basket Stabroek Temsica
Heren 1B
VR 22/11/2019 21.15 BBC Buvee Kontich Sporthal Zwijndrecht
VR 22/11/2019 21.30 B.O.T. Schilde Fastbreak Beerse K.A. Vennebos Schilde
Heren 2A
DO 21/11/2019 21.15 Echo Basketball Sertec Braxhall
VR 22/11/2019 20.30 BBC Scheppers De Stamgasten Scheppersinstituut
VR 22/11/2019 21.15 28Twintig Racing Basket Arendonk Bruultjeshoek
VR 22/11/2019 21.15 Gnoes United Tassers Bruultjeshoek
Heren 2B
VR 22/11/2019 18.45 Joh Basket 1 30+ Lier @ Guco Sporthal Kiel
VR 22/11/2019 19.45 B.O.T. Schilde 2 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk K.A. Vennebos Schilde
VR 22/11/2019 21.00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen De Zonneblussers Sporthal Winketkaai
VR 22/11/2019 21.30 BBC Roza Sobabee Vets Buurtcentrum Cortina
Heren 3A
VR 22/11/2019 21.30 ABBC21 Klavermannen Sporthal De Twee Ringen
VR 22/11/2019 21.45 BBC Okido GB Stars Sporthal Okido
VR 22/11/2019 21.45 Ouw Belgen BBC Campinia - De Kemphanen Sporthal Berentrode
ZO 24/11/2019 14.00 Oud Brabo Shoot Sporthal De Rode Loop
MA 25/11/2019 20.30 BBC Berlaar Kontich 2 Sporthal 't Stapveld
Heren 3B
VR 22/11/2019 21.15 Don Quishot Burcht Basketbal Sporthal Zwijndrecht
VR 22/11/2019 21.15 Flam De Kleppers Gem. Sporthal Niel
VR 22/11/2019 21.15 Paterkes BBC De Wipschutter Gem. Sporthal Westmalle
Heren 4A
DO 21/11/2019 21.15 Putte United BBC Laakdal 2 Sporthal Klein Boom
VR 22/11/2019 20.30 The Sloths Wase Wolven Sporthal Meerhout
VR 22/11/2019 21.00 Dream Team B-Fifty-Too Sportcentrum 't Spui
VR 22/11/2019 21.30 2830/Turuka De Verlenging Gem. Sporthal Klein-Willebroek
ZA 23/11/2019 18.00 Olicsa Vets Greenhawks Sint Lutgardis
Heren 4B
DO 21/11/2019 21.00 Mercurius BBC Special Cobras Het Rooi
VR 22/11/2019 18.45 Joh Basket 2 't Pleintje Sporthal Kiel
ZA 23/11/2019 18.30 MXM Wildcats Basket Stabroek 2 Sporthal Groenendaal
ZO 24/11/2019 13.30 The Royals El Toro Loco Putte De Putting
ZO 24/11/2019 14.15 Gulle Trakteert Be Kool? Sporthal De Rode Loop